Biz Kimiz?

Lezzete olan aşkımızla çıktığımız bu yolda, bizim için her şeyden önce insan sağlığı gelir.

My Cake sahip olduğu tecrübe ile en kaliteli malzemeyi kullanarak her zaman daha mükemmeli hedeflemektedir. Yerli sermaye ile yerli üretime değer vererek çok sevdiğimiz ülkemize faydalı olmaya çalışıyoruz. Türk Gıda Kodeksine uygun standartlarda ve ev yapımı tadında dondurulmuş pasta üretiyoruz.

Misyonumuz

En kaliteli hammaddeleri kullanarak, ilave katkı maddesi kullanmadan en sağlıklı pastaları üretmeye çalışıyoruz. Kimsayal koruyucularla ürünleri korumak yerine, en doğal koruyucu yani soğukla ürünlerimizi muhafaza ediyoruz. Ürettiğimiz ürünleri -18 Derecede depoluyor, soğuk zincirini kırmadan -18 Derecede sizlere ulaştırıyoruz. Başarılı olmak için sadece ürünlerimizin kalite ve lezzetinin yetmeyeceğini biliyor, sizlere kusursuz hizmet vaad ediyoruz. Tamamen yerli sermaye ile kurduğumuz işletmemizde, sadece yerli hammaddeleri işleyerek Avrupa’nın birçok ülkesine donuk pasta ihraç ediyoruz.

Vizyonumuz

Arge çalışmalarını çok önemsiyoruz. Bir laboratuvarı andıran Arge mutfağımızda sürekli yeni lezzetler çalışıyor, sürekli yenileniyoruz. Sıra dışı yorumlarla, sektöre yeni tatlar kazandırmayı hedefliyoruz. Yurtiçi pazarda yakaladığımız başarıyı yurtdışında da sürdürmek istiyoruz. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, yurtdışı Pazar payımızı artırıp, Türk ürünlerine olan beğeni ve teveccühe katkı sağlamayı hedefliyoruz.